You are here
Home >

 

Nazywam się Tomek Boczoń i interesuję się zbyt dużą ilością rzeczy.


 

   Lata wyższej edukacji spędziłem na zdobywaniu wiedzy o człowieku. Mając dostęp do świetnych nauczycieli i trzech różnych systemów edukacji, poznałem świat nauki w najlepszym wydaniu. Studiowałem Psychologię Biznesu na warszawskim Uniwersytecie SWPS oraz Stosowaną Analizę Zachowania w Bangor University, (Walia, UK ) i CSU Stanislaus (California, USA). Studia były intelektualną siłownią, na której przetestowałem mnóstwo podejść i paradygmatów. Ukształtowało mnie to jako sceptyka, racjonalistę i (tak mi się wydaję) w miarę sensownego człowieka.

Amerykański naukowiec i gołąb podczas treningu

Następnie przeprowadziłem się do świata biznesu. Przez dwa lata pracowałem w firmie szkoleniowej, gdzie organizowałem i prowadziłem szkolenia z komunikacji i budowania zespołu. Nauczyło mnie to mnóstwa praktycznych umiejętności i pozwoliło przekuwać wiedzę w praktykę.

Człowiek sukcesu człowiekiem biznesu

Mam jednak to dziwne hobby, jakim jest podróżowanie. Wraz z moją dziewczyną postanowiliśmy zrobić półroczną przerwę w pracy, spakowaliśmy plecaki i pojechaliśmy do Azji (–> Jest Średnio).

Wróciłem z bagażem doświadczeń i masą przemyśleń. Podjąłem decyzję, że chcę zmieniać świat na lepsze i maksymalnie korzystać z kompetencji, które już mam. O ile wcześniej przekazywałem wiedzę nielicznym, których było na to stać (lub płaciła ich firma), o tyle That’s the Think jest moim sposobem, by edukować powszechnie, za darmo i z misją.

Amerykański naukowiec podczas przemyśleń

Chcę promować sensowne podejście do życia. Wiedza o nas samych jest tego podstawą, a psychologia dostarcza nam ogromną ilość wskazówek, jak być ogarniętym, wyrozumiałym i sensownym człowiekiem. Pragnę ułatwiać wykształcanie się zdrowego sceptycyzmu, krytycznego myślenia, umiejętności dobrej komunikacji oraz patrzenia na rzeczywistość z różnych perspektyw.

Głęboko wierzę, że im więcej ludzi posiądzie te umiejętności, tym lepszy będzie świat.

 


Gdybym wygrał miliard dolarów i nie musiał pracować do końca życia, to dalej prowadziłbym That’s the Think. Pewnie częściej, z większą ilością fajerwerków i jakimś lepszym intro, ale dalej robiłbym właśnie to.

 

„Wystarczy że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić – a potem zacznij to robić” – Laska (Chłopaki nie płaczą, 2000)


 

google-site-verification: google53814325fef77807.html

Top